Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat ve İade Koşulları

Sipariş verilen ürün 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Özelleştirilme yapılan ürünlerin kargolama süresi 7-15 gündür. Yurt içi siparişleriniz Yurtiçi ile gönderilir. Uluslararası siparişleriniz ise FEDEX ve PTT ile gönderilmektedir. Uluslararası siparişlerde takip özelliği bulunmamaktadır.Tüm vergiler ve ücretler standart gönderim ücretine dahildir. Ancak bazen çeşitli sebeplerden dolayı yerel gümrükler ekstra vergi ödemeleri talep edebilmektedir, bu ödemeler müşterinin sorumluluğundadır. Sipariş verdikten sonra sizlere tarafımızdan onay maili gönderilir, lütfen gönderilen bu maili inceleyerek, bütün bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz.

Eğer bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık bulunuyorsa, bizimle info@pestilmarketim.com üzerinden irtibata geçiniz. Siparişinizi kargo firmasına teslim ettiğimizde, size ikinci bir email gönderilir ve siparişinizi takip edebileceğiniz takip numaranız sizinle paylaşılır. Bu şekilde kargo firmasının web sitesinden siparişinizi takip edebilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız,paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak,paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız. Sipariş Durumu Siparişinizin durumunu, ne zaman isterseniz Hesabım sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra değiştirmek ya da iptal etmek istiyorsanız, bize info@pestilmarketim.com adresinden ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

Eğer ürününüz kargoya verilmediyse, talebiniz değerlendirilmeye alınarak, en kısa sürede size geri dönülecektir. Değişim ve İade Şartları Eğer satın aldığınız üründen memnun degilseniz ve geri iade etmek istiyorsanız, siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 10 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri, info@pestilmarketim.com adresine; Kişisel bilgileriniz ve iade sebebinizi açıklayarak mail atıp, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade talebi önceden mail yolu ile bildirilmeyen ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır. Satın aldığınız ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması, etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Ürüne ait aksesuarlar varsa iade edilmesi zorunludur. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler, kredi kartıyla yapılmış ise ödeme yapılan kredi kartına 7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu uygulama; pestilmarketim.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir. Özelleştirme yapılan ürünlerde ve indirim ürünlerinde kesinlikle iade kabul edilmemektedir. Iadesi yapılan ürünlerin kargolanmasından Pestil Marketim olarak bizler sorumluluk kabul etmemekteyiz, bu sebeple ürünleri kargolarken mutlaka takip seçeneği olan bir kargo şirketini tercih ediniz. Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır. Ürününüzü başka bir model veya renk ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yeni bir sipariş vermeniz gerekir. Hasarlı Ürünler Satın aldığınız üründe bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bizlerle info@pestilmarketim.com üzerinden iletişime geçiniz Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli kontroller yapılacak ve stoklarda bulunması halinde ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması halinde ise siparişiniz iade edilerek, para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. Pestil Marketim kullanım ve yıkama hatalarından kaynaklanan sorunlardan sorumluluk kabul etmemektedir, bu sebeple lütfen ürününüzle birlikte size gönderilen kullanım talimatını dikkatlice inceleyiniz ve bu kurallar dahilinde ürününüzü yıkayınız.

FiltrelemeBeğendiklerimMenü ₺ 0,00
Yukarı